Bybit man draugai vis sakydavo esąs savotiškas sukčiavimas. Netikėjau, bet pasirodė bent iš dalies visiška tiesa! Kadangi su Bybit tiesiogiai susisiekti nėra jokios galimybės (kontaktavimas tyčia apsunkintas ir jie net neketina atsakyti į užklausas) čia skelbiu savo laišką / rūpesčius: "Nebuvo jokio pažeidimo ar kitos neteisėtos veiklos. Jūsų sprendimas yra neteisėtas ir neetiškas. Prašau persvarstyti. Norėčiau, kad kuo greičiau ištaisytumėte problemą ir kompensuotumėte visas negautas rekomendacijų premijas visiems žmonėms, įtrauktiems į šį jūsų sukčiavimą (atsiprašau, bet kito tinkamo žodžio jūsų veiksmams nėra). Jei atsisakysite ištaisyti situaciją, toliau prekiausiu kitoje kripto biržoje, kuri veikia geriau ir nesityčioja iš savo klientų. Šiuo metu dėl Bybit tikrai esu labai nusivylęs." NAUJINIMAS 14.10.2025: Ir aš tą internetinę formą užpildžiau. Tas pats jų absurdas! Jie tik mulkina žmones, bandydami kartu atrodyti malonūs. Atsakymas primena kažkokį AI sugeneruotą tekstą, net nepabandyta minutę skirti problemai suprasti(?). Neįtikėtina!! Dabar suprantu, kodėl jiems uždrausta veikti JK (nors ten negyvenu, bet neseniai keliaudamas per Londoną, įsijungęs Bybit programėlę pamačiau mirksintį įspėjimą, kad JK jiems taikomi ribojimai). Labai norėčiau išgirsti teismo sprendimą šiuo klausimu, nes nesąžiningumas 2025-aisiais neturėtų likti be bausmės ir/ar apribojimų! Man atrodo, Bybit turėtų būti uždrausta ir ES, ir dar maksimaliai daugelyje kitų šalių! NAUJINIMAS: 25.10.25: kiekvieną kartą, kai kas nors vyksta ne Bybit naudai, jie rodo „tinklo ryšio problemas“. Trumpai tariant, nusikaltėliai. Viena korumpuočiausių platformų rinkoje. 😁